Browar Za Miastem na Lotnym Festiwalu Piwa!

Browar Za Miastem powraca w miejskie mury i już niedługo spotkamy się z nim na Lotnych Festiwalach Piwa w całej Polsce. To czas na Pełną Sielankę, Dziką Radość i Czas Letni wypełniony po brzegi Błogim Stanem – nazwy piw pochodzących z tego niezwykłego browaru naprawdę przepowiadają to, co czeka nas na festiwalu!

Dlaczego uwielbiamy Browar Za Miastem?

To miejsce, z którego aż kipi energia świętego spokoju, czasu wolnego i relaksu – tego, co i naszym zdaniem nieodłącznie związane jest z rozkoszowaniem się piwem! Przyświeca mu idea spotkań z przyjaciółmi, miłych chwil i dobrego nastroju, a to czuć w samych produktach, którym nie brakuje serca i pozytywnej energii. To prawdziwa wycieczka za miasto zamknięta w butelkach o pięknych etykietach!

Historia Browaru Za Miastem

Browar Za Miastem powstał z inicjatywy dwóch długoletnich przyjaciół – Marka i Tomka, którzy w 2016 roku z pomocą rodziny i znajomych zrealizowali swoje wielkie marzenie o prowadzeniu własnego browaru. Kto z nas bowiem kiedyś nie pomyślał, że chciałby tworzyć własne piwo? No właśnie!

Panowie przekuli swoje marzenia w rzeczywistość, a wkrótce dołączyło do nich także dwóch Piotrów, którzy czuwają między innymi nad procesem technologicznym i sprzedażą – to także dzięki nim piwo, które trzymamy w rękach, ma swój zrelaksowany charakter!

Piwa Browaru Za Miastem

Co znajdziemy w ich ofercie? Piwa Browaru Za Miastem mają być dopieszczone w każdym najdrobniejszym szczególe. Tak, by kojarzyły się wyłącznie z miłymi chwilami i zawierały w sobie pasję, serce i energię ich twórców.

Dzień Wolny, Długi Weekend czy Cichy Wieczór: niezależnie od wybranego gatunku (a tych jest całe mnóstwo), pełen relaks jest gwarantowany! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie spotkać browar za miastem?

Ten mały, lokalny browar zaczynał od warzenia piw dla swoich znajomych czy sąsiadów – dzisiaj na szczęście coraz częściej możemy spotkać się z ich ofertą na piwnych festiwalach, a nawet – niekiedy – w lepiej wyposażonych sklepach.

Najbliższa okazja nadarzy się na Lotnym Festiwalu Piwa, na którym Browar Za Miastem jest jednym z wystawców – jesteśmy z tego bardzo dumni! Oto, gdzie możesz ich spotkać:

  • 26-28 sierpnia Gorzów Wielkopolski
  • 2-4 września Wrocław
  • 8-11 września Poznań
  • 16-18 września Łódź

Do zobaczenia!