Trenbolone Acetate, Anapolon, Anastrozol, Anavar, Boldenon, Clomid, Testosterone Cypionate, Dianabol, Testosterone Enanthate, Masteron, Nandrolon Deca, Nandrolon Ph, Parabolan, Primobolan, Testosterone Propionate, Stanozolol, Steroide kaufen, Sustsnon, Tamoxifen, Trenbolone mix, Trenbolone Enanthate, Turinabol, Winstrol, Proviron

LOTNY FESTIWAL PIWA

Destylarnia Wolf & Oak gościem na Lotnym Festiwalu Piwa

Piwna rewolucja trwa w najlepsze, ale zaraz za nią podążają także rewolty związane z innymi trunkami! Mocne alkohole jakościowe to prawdziwa podróż przez różnorodne smaki i charaktery i dobrze, że w naszym kraju kultura ich spożywania przechodzi rozwijające zmiany. Jednym z siewców tej zmiany jest destylarnia Wolf & Oak, której przedstawicieli spotkać będzie można już niebawem na Lotnym Festiwalu Piwa.

Destylarnia przez duże „D”

Kropla drąży skałę – Wolf & Oak Distillery rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku jako inicjatywna hobbystyczna, funkcjonująca w trybie „sample not for sale”. Szybko jednak okazało się, że talent i pomysłowość właścicieli nie może się marnować, a produkowane przez nich trunki znalazły rzesze swoich zwolenników.

To niezwykłe miejsce powstało dzięki projektowi crowdfundingowemu – wielu wiernych klientów i miłośników produktów spod znaku wilka wykupiło akcje, a dzięki zgromadzonym funduszom udało się wyremontować i uruchomić destylarnię z prawdziwego zdarzenia na Dolnym Śląsku. Warto ją zobaczyć lub odwiedzić – już niebawem na miejscu funkcjonować będzie klimatyczna restauracja czy hotel. Przywodzi na myśl industrialną zabudowę rodem z serialu Peaky Blinders!

Nalewki, wódki, giny, okowity

Jakie produkty znajdziemy w ofercie destylarni Wolf & Oak? Przypadną one do gustu szczególnie miłośnikom mocniejszych, szlachetnych trunków.

Sztandarowym produktem destylarni jest pełna smaku, klasyczna wódka żytnia wyprodukowana w 100% z polskiego żyta, rozlewana w małych partiach. Pachnie chlebem razowym i kusi pieprznym finiszem. Znajdzie się też coś dla amatorów delikatniejszych, bardziej nowoczesnych smaków – ciekawa będzie z pewnością okowita „Przefiltrowaliśmy banana”, której smak zbliżony jest do rumu wprost z Martyniki.

Nieco słodkości doda za to firmowa nalewka z aronii czy wódka Jabłko w Butelce, która produkowana jest wyłącznie z polskich, ekologicznych owoców. Wystarczy łyk, by przenieść się myślami w głąb zarośniętego, dzikiego sadu!

Wolf & Oak Distillery na Lotnym Festiwalu Piwa

Każdy znajdzie coś dla siebie, a rzemieślniczych wyrobów spróbować będzie można już na najbliższym Lotnym Festiwalu Piwa. Gdzie i kiedy spotkać będzie można destylarnię Wolf & Oak? Oto terminy:

  • 26-28 sierpnia Gorzów Wielkopolski
  • 2-4 września Wrocław
  • 8-11 września Poznań
  • 16-18 września Łódź