Trenbolone Acetate, Anapolon, Anastrozol, Anavar, Boldenon, Clomid, Testosterone Cypionate, Dianabol, Testosterone Enanthate, Masteron, Nandrolon Deca, Nandrolon Ph, Parabolan, Primobolan, Testosterone Propionate, Stanozolol, Steroide kaufen, Sustsnon, Tamoxifen, Trenbolone mix, Trenbolone Enanthate, Turinabol, Winstrol, Proviron

LOTNY FESTIWAL PIWA

Piwo z serca Opolszczyzny ponownie na LFP

Po raz kolejny Lotny Festiwal Piwa odwiedzi niezwykły gość – Browar Opolski! Ten mały, rodzinny browar wprost z serca Opolszczyzny jak zwykle kusić będzie piwnymi klasykami z lekkim twistem, do których chce się wracać. My wprost nie możemy doczekać się na te ponowne spotkania, które już niebawem przed nami w wielu miastach Polski!

Czego możemy spodziewać się po Browarze Opolskim?

Browar Opolski to miejsce, z którego kadzi aż kipi od najlepszych tradycji regionalnego piwowarstwa. Jak sami mówią, ich marzeniem jest, by każdy widział w nich „nasz lokalny browar”. Udaje się im spełnić swoje ambicje z nawiązką!

Klimat rodzinnego rzemiosła czuć w samych produktach, które doceniają już nie tylko mieszkańcy Opolszczyzny. Po piwne klasyki i opolskie kraftowe ekscesy wpaść można bezpośrednio do Browaru (co daje szansę na miłe pogawędki z samymi twórcami) lub nawet – zamówić pod swoje drzwi. Najświeższego piwa z tego niezwykłego miejsca już niedługo spróbujemy także na Lotnym Festiwalu Piwa!

Piwa Browaru Opolskiego

A jakie są opolskie piwa? Olbrzymia troska wkładana w proces piwowarski i ta rzemieślnicza uczciwość sprawia, że prezentowane wyroby są najwyższej jakości – zarówno, jeśli chodzi o wykorzystywane surowce, jak i pieczołowitość wykonania. W ofercie znajdziemy przede wszystkim piwne klasyki, ale także nieco eksperymentów zainspirowanych podpowiedziami spijających piankę klientów. Dla każdego coś dobrego!

Jest więc miejsce na warzonego bez pośpiechu Pilsa z posmakiem sielskiego sentymentu, jest przestrzeń na słodowo-herbatnikowe Bursztynowe (wprost stworzone do odpoczynku) czy orzeźwiające Pszeniczne, które idealnie kombinuje nuty przypraw i bananowości monachijskich drożdży.

Mamy tu amatorów piwnej rewolucji? Im z pewnością przypadnie do gustu opolska Hazy IPA, która orzeźwi nawet w najbardziej gorące dni czy Oatmeal Stout, kuszący czekoladowym relaksem. Nie możemy się doczekać, by ich wszystkich spróbować!

Kiedy można spotkać Browar Opolski?

Z dumą możemy poinformować, że Browar Opolski po raz kolejny został wystawcą Lotnego Festiwalu Piwa. Ich wyrobów można będzie więc spróbować podczas każdej z edycji w wielu miastach Polski! Warto zaplanować sobie odwiedziny. Kiedy i gdzie można się ich spodziewać?

  • 26-28 sierpnia Gorzów Wielkopolski
  • 2-4 września Wrocław
  • 8-11 września Poznań
  • 16-18 września Łódź

Do zobaczenia!