Trenbolone Acetate, Anapolon, Anastrozol, Anavar, Boldenon, Clomid, Testosterone Cypionate, Dianabol, Testosterone Enanthate, Masteron, Nandrolon Deca, Nandrolon Ph, Parabolan, Primobolan, Testosterone Propionate, Stanozolol, Steroide kaufen, Sustsnon, Tamoxifen, Trenbolone mix, Trenbolone Enanthate, Turinabol, Winstrol, Proviron

LOTNY FESTIWAL PIWA

Nie tylko piwo – miodosytnia The Big Fellow Meadery na LFP!

Lotny Festiwal Piwa to nie tylko rzemieślnicze browary i pyszne jedzenie – to prawdziwa feeria smaków i uczta dla wszystkich zmysłów. W tym roku ofertę wystawców rozszerzy niezwykły gość: miodosytnia The Big Fellow Meadery, która kusić będzie polską specjalnością – świeżym miodem pitnym. Nie można go przegapić!

Dlaczego warto spróbować miodu pitnego?

Polskie miody pitne gościły na królewskich dworach już w czasach średniowiecza. Zachwyt nad nimi pozostał nam do dzisiaj! Chociaż nie są obecnie aż tak popularne jak onegdaj, to między innymi właśnie miodosytnia The Big Fellow Meadery dba o przetrwanie tej pięknej – i pysznej – tradycji. Świeże miody charakteryzują się orzeźwiającym, nieco kwaskowym smakiem i doskonale sprawdzają się zarówno do picia samodzielnie, jak i jako baza pod różnorodne szprycery.

Urok miodosytni The Big Fellow Meadery

W czym tkwi sekret tego niezwykłego miejsca? To miejsce stworzone z pasji – pasji jej właściciela, Bartka Zięciowskiego, który pierwszy raz spróbowawszy miodu pitnego, zakochał się w nim bez pamięci. To gorące uczucie da się wyczuć w samych produktach miodosytni!

Nie tylko emocje mają tu jednak znaczenie – miody pitne od The Big Fellow Meadery to także kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu rzemieślniczych trunków. To kilkanaście lat prób i błędów, by w końcu dojść do perfekcji i móc zaoferować w pełni naturalne produkty najwyższej jakości.

Urok miodosytni tkwi również w poszanowaniu natury. To aktywne działania na rzecz zapylających owadów – zmróżka złota czy trzmiel ziemny są nieodłącznymi bohaterami miodów, zdobiąc nawet ich etykiety. To także wykorzystywanie deszczówki, ciągłe zmniejszanie śladu węglowego i praca z lokalną społecznością na rzecz edukacji dotyczącej ekologii. Bez natury nie ma miodu!

Miód miodowi nierówny

Niewielkie, limitowane nakłady miodów pitnych z miodosytni The Big Fellow Meadery produkowane są w całości bez wykorzystania konserwantów, aromatów ani barwników. Każdy z miodów jest inny, chociaż wszystkie łączy wspólna cecha – to szlachetne trójniaki, które przed butelkowaniem leżakują przynajmniej rok. Słodsze, kwaśniejsze, rubinowe czy bursztynowe – każdy znajdzie coś dla siebie!

Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że Miodosytnię The Big Fellow Meadery spotkać będzie można na Lotnych Festiwalach piwa już w tym roku! Kiedy i gdzie będziecie mieli okazję spróbować świeżego miodu pitnego? Oto terminy:

  • 26-28 sierpnia Gorzów Wielkopolski
  • 2-4 września Wrocław
  • 8-11 września Poznań
  • 16-18 września Łódź

Do zobaczenia!